2279800-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2279800-R
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu ADAPTEC I-HDMSAS-4SATA-SB.8M
Datasheety: 2279800-R.pdf
Stav RoHs RoHS kompatibilní
Referenční cena (v amerických dolarech)
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2279800-R
Part Number 2279800-R Výrobce Microsemi
Popis ADAPTEC I-HDMSAS-4SATA-SB.8M Stav volného vedení / RoHS RoHS kompatibilní
Dostupné množství 3409 pcs Datový list 2279800-R.pdf
Specifikace 800mm Série -
Stav RoHS RoHS Compliant Pro použití s ​​/ příbuzné výrobky 7, 7H, 7He, 7Q Series
Typ příslušenství Cable
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
227ALG035MFBJ
227ALG035MFBJ
Výrobci: Illinois Capacitor
Popis: CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V T/H
Na skladě: 75245 pcs
Stažení: 227ALG035MFBJ.pdf
RFQ
Výrobci: Phoenix Contact
Popis: ELECTRONIC HOUSING
Na skladě: 89090 pcs
Stažení: 2279949.pdf
RFQ
Výrobci: Phoenix Contact
Popis: ELECTRONIC HOUSING
Stažení: 2279745.pdf
227ALG035MGBJ
227ALG035MGBJ
Výrobci: Illinois Capacitor
Stažení: 227ALG035MGBJ.pdf
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CONN TERMINATOR JACK N 50OHM
227ALG025MFBJ
227ALG025MFBJ
Popis: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H
Stažení: 227ALG025MFBJ.pdf
2279900-R
2279900-R
Výrobci: Microsemi
Popis: ADAPTEC I-RA-HDMSAS-4RASATA-SB-.
Stažení: 2279900-R.pdf
Popis: TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 7.25MM
Výrobci: Microsemi
Popis: ADAPTEC I-HDMSAS-MSAS-1M
Stažení: 2279700-R.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety