TSMBJ1007C
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
TSMBJ1007C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TSMBJ1007C
Výrobce / značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu THYRISTOR 90V 400A DO-214AA
Datasheety: TSMBJ1007C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace TSMBJ1007C
Part Number TSMBJ1007C Výrobce Micro Commercial Components (MCC)
Popis THYRISTOR 90V 400A DO-214AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5381 pcs Datový list TSMBJ1007C.pdf
Napětí - Na státu 5V Napětí - Off State 90V
Napětí - Spínací 130V Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice DO-214AA, SMB
Ostatní jména TSMBJ1007CMSTR Počet elementů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (8 / 20μs) 400A
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 100A Proud - přidržení (H) 150mA
kapacitní 120pF