R5000F-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
R5000F-TP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R5000F-TP
Výrobce / značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE GEN PURP 5KV 200MA DO15
Datasheety: R5000F-TP.pdf
  • Zpráva
Specifikace R5000F-TP
Part Number R5000F-TP Výrobce Micro Commercial Components (MCC)
Popis DIODE GEN PURP 5KV 200MA DO15 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4640 pcs Datový list R5000F-TP.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 6.5V @ 40V Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 5000V
Dodavatel zařízení Package DO-15 Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 500ns
Paket / krabice DO-204AC, DO-15, Axial Provozní teplota - spojení -65°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Standard
Detailní popis Diode Standard 5000V 200mA Through Hole DO-15 Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 200mA