BAS70WT-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS70WT-TP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BAS70WT-TP
Výrobce / značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323
Datasheety: BAS70WT-TP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BAS70WT-TP
Part Number BAS70WT-TP Výrobce Micro Commercial Components (MCC)
Popis DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT323 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1334857 pcs Datový list BAS70WT-TP.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1V @ 15mA Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Dodavatel zařízení Package SOT-323 Rychlost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 5ns
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice SC-70, SOT-323
Ostatní jména BAS70WT-TPCT Provozní teplota - spojení -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Schottky Detailní popis Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-323
Proud - zpìtný únikový @ Vr 100nA @ 50V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 70mA (DC)