TC572502ECTTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC572502ECTTR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TC572502ECTTR
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5
Datasheety: TC572502ECTTR.pdf
  • Zpráva
Specifikace TC572502ECTTR
Part Number TC572502ECTTR Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4044 pcs Datový list TC572502ECTTR.pdf
Napětí - Vstup 2.7 V ~ 8 V Typ Positive Fixed
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Detailní popis Linear Regulator Controller IC Positive Fixed 1 Output SOT-23-5 Proud - Supply 50µA
Číslo základní části TC572502
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TC57
TC57
Výrobci: Cornell Dubilier Electronics
Popis: CAP ALUM 30UF 250V AXIAL