TC47BR5003ECT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC47BR5003ECT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TC47BR5003ECT
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC REG LINEAR 5V 1A SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace TC47BR5003ECT
Part Number TC47BR5003ECT Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC REG LINEAR 5V 1A SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 81898 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) - Napětí - Výstup (Min / Fix) 5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) -
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 158-2050-1
158-2050-1-ND
Provozní teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 5V 1A SOT-23-5
Current - Výstup 1A Ovládací prvky -
Číslo základní části TC47BR5003
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TC4990
TC4990
Výrobci: Cornell Dubilier Electronics
Popis: CAP ALUM 500UF 150V AXIAL
Na skladě: 5764 pcs
Stažení: TC4990.pdf
RFQ
TC4627EOE713
TC4627EOE713
Výrobci: Micrel / Microchip Technology
Popis: IC MOSFET DRIVER 1.5A 16SOIC
Na skladě: 24813 pcs
Stažení: TC4627EOE713.pdf
RFQ
TC493
TC493
Popis: CAP ALUM 100UF 150V AXIAL
Stažení: TC493.pdf
TC4627MJA
TC4627MJA
Popis: IC CMOS DRVR W/BOOST 1.5A 8-CDIP
Stažení: TC4627MJA.pdf
TC496
TC496
Popis: CAP ALUM 200UF 150V AXIAL
Stažení: TC496.pdf
TC499
TC499
Popis: CAP ALUM 300UF 150V AXIAL