MIC7300BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC7300BMM Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MIC7300BMM
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC OPAMP GP 370KHZ RRO 8MSOP
Datasheety: MIC7300BMM.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1700 pcs
  • Zpráva
Specifikace MIC7300BMM
Part Number MIC7300BMM Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC OPAMP GP 370KHZ RRO 8MSOP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 141931 pcs Datový list MIC7300BMM.pdf
Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 2.2 V ~ 10 V, ±1.1 V ~ 5 V Napětí - Input Offset 1mV
Dodavatel zařízení Package 8-MSOP rychlost přeběhu 0.5 V/µs
Série MM8™ Obal Tube
Paket / krabice 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Typ výstupu Rail-to-Rail
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet okruhů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Zisk Bandwidth Product 370kHz
Detailní popis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-MSOP Proud - Supply 1.5mA
Aktuální - Výstup / Channel 115mA Aktuální - Vstupní klidový 0.5pA
Číslo základní části MIC7300 zesilovač Type General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MIC7211YM5-TR
MIC7211YM5-TR
Výrobci: Micrel / Microchip Technology
Popis: IC COMPARATOR R-R INPUT SOT23-5
Na skladě: 224163 pcs
Stažení: MIC7211YM5-TR.pdf
RFQ
MIC7300BM5-TR
MIC7300BM5-TR
Popis: IC OPAMP GP 370KHZ RRO SOT23-5
Na skladě: 207929 pcs
Stažení: MIC7300BM5-TR.pdf
RFQ
MIC7300BMM-TR
MIC7300BMM-TR
Popis: IC OPAMP GP 370KHZ RRO 8MSOP