LM2575-3.3YWM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2575-3.3YWM
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 1A 24SOIC
Datasheety: LM2575-3.3YWM.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
341 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM2575-3.3YWM
Part Number LM2575-3.3YWM Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC REG BUCK 3.3V 1A 24SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 62655 pcs Datový list LM2575-3.3YWM.pdf
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 24-SOIC Série -
Obal Tube Paket / krabice 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 52kHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Current - Výstup 1A