LM2575-12BN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2575-12BN
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC REG BUCK 12V 1A 16DIP
Datasheety: LM2575-12BN.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
325 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM2575-12BN
Part Number LM2575-12BN Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC REG BUCK 12V 1A 16DIP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 31899 pcs Datový list LM2575-12BN.pdf
Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 16-DIP Série -
Obal Tube Paket / krabice 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 52kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Current - Výstup 1A Číslo základní části LM2575-12