ATM90E32AS-AU-R
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ATM90E32AS-AU-R
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace ATM90E32AS-AU-R
Part Number ATM90E32AS-AU-R Výrobce Microchip Technology
Popis IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 53031 pcs Datový list
Napětí - I / O Low 3.2V, 5.5V Napětí - I / O Vysoká 0.5%
Napětí - Rozdělení 48-TQFP (7x7) Shell Style 2.8 V ~ 3.6 V
Série - Stav RoHS Digi-Reel®
Polarizace 48-TQFP Ostatní jména 1611-ATM90E32AS-AU-RDKR
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Meter Type 0.4V, 0.8V
Chyba měření 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Výrobní číslo výrobce ATM90E32AS-AU-R Typ zatížení 3 Phase
Rozšířený popis 3 Phase Meter IC 48-TQFP (7x7) Popis IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Proud - Supply 13mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
ATM90E32AS-AU-R
ATM90E32AS-AU-R
Výrobci: Microchip Technology
Popis: IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP