AT45D021-JC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT45D021-JC Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AT45D021-JC
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC FLASH 2M SPI 10MHZ 32PLCC
Datasheety: AT45D021-JC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace AT45D021-JC
Part Number AT45D021-JC Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC FLASH 2M SPI 10MHZ 32PLCC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5416 pcs Datový list AT45D021-JC.pdf
Napište čas cyklu - slovo, 14ms Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Technika FLASH Dodavatel zařízení Package 32-PLCC
Série - Obal Tube
Paket / krabice 32-LCC (J-Lead) Ostatní jména AT45D021JC
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TC) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Typ paměti Non-Volatile
Velikost paměti 2Mb (264 Bytes x 1024 pages) Paměťové rozhraní SPI
Formát paměti FLASH Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Detailní popis FLASH Memory IC 2Mb (264 Bytes x 1024 pages) SPI 10MHz 32-PLCC Frekvence hodin 10MHz