25LC080/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC080/SN Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 25LC080/SN
Výrobce / značka: Micrel / Microchip Technology
Popis produktu IC EEPROM 8K SPI 2MHZ 8SOIC
Datasheety: 25LC080/SN.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 25LC080/SN
Part Number 25LC080/SN Výrobce Micrel / Microchip Technology
Popis IC EEPROM 8K SPI 2MHZ 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85216 pcs Datový list 25LC080/SN.pdf
Napište čas cyklu - slovo, 5ms Napětí - Supply 2.5 V ~ 5.5 V
Technika EEPROM Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
Série - Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatní jména 25LC080SN
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ paměti Non-Volatile
Velikost paměti 8Kb (1K x 8) Paměťové rozhraní SPI
Formát paměti EEPROM Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 2MHz 8-SOIC
Frekvence hodin 2MHz Číslo základní části 25LC080