G8015X24B1-RGR-L40
MechatronicsMechatronics
G8015X24B1-RGR-L40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: G8015X24B1-RGR-L40
Výrobce / značka: Mechatronics
Popis produktu FAN AXIAL 80X15.3MM 24VDC WIRE
Datasheety: 1.G8015X24B1-RGR-L40.pdf2.G8015X24B1-RGR-L40.pdf3.G8015X24B1-RGR-L40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace G8015X24B1-RGR-L40
Part Number G8015X24B1-RGR-L40 Výrobce Mechatronics
Popis FAN AXIAL 80X15.3MM 24VDC WIRE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Šířka 15.30mm Hmotnost 0.128 lb (58.06g)
Rozsah napětí - Napětí - Jmenovitá 24VDC
Ukončení 3 Wire Leads statický tlak 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Velikost / Rozměry Square - 80mm L x 80mm H Série G8015-G
RPM 4800 RPM Ostatní jména 1570-1633
Provozní teplota - Hluk 40.0 dB(A)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Materiál - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiál - Čepel Polybutylene Terephthalate (PBT) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Životnost @ Temp. - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Funkce Speed Sensor (Tach)
Typ ventilátoru Tubeaxial Jmenovitá hodnota proudu 0.250A