MAX8698CEWO+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MAX8698CEWO+T
Výrobce / značka: Maxim Integrated
Popis produktu SENSOR RED/IR LED 42WLP
Datasheety: MAX8698CEWO+T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MAX8698CEWO+T
Part Number MAX8698CEWO+T Výrobce Maxim Integrated
Popis SENSOR RED/IR LED 42WLP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 53720 pcs Datový list MAX8698CEWO+T.pdf
Dodavatel zařízení Package - Série *
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice -
Typ montáže - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis * Voltage Regulator IC Output
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MAX8699EVKIT+
MAX8699EVKIT+
Výrobci: Maxim Integrated
Popis: EVALUATION KIT
Na skladě: 4708 pcs
Stažení:
RFQ
MAX86900EVSYS#
MAX86900EVSYS#
Výrobci: Maxim Integrated
Popis: EVAL KIT FOR MAX86900
Na skladě: 4540 pcs
Stažení:
RFQ
Popis: EVAL KIT FOR MAX86902
MAX86902EFD+
MAX86902EFD+
Popis: SENSOR RED/IR LED OESIP
MAX86K900B
MAX86K900B
Výrobci: Vishay Precision Group
Popis: RES 86.9K OHM 0.1% 0.3W RADIAL