MAX5154BEEE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX5154BEEE+ Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MAX5154BEEE+
Výrobce / značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP
Datasheety: 1.MAX5154BEEE+.pdf2.MAX5154BEEE+.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace MAX5154BEEE+
Part Number MAX5154BEEE+ Výrobce Maxim Integrated
Popis IC DAC 12BIT DUAL LP SER 16-QSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8503 pcs Datový list 1.MAX5154BEEE+.pdf2.MAX5154BEEE+.pdf
Napětí - Supply, digitální 5V Napětí - Supply, analogový 5V
Dodavatel zařízení Package 16-QSOP Doba ustálení 15µs (Typ)
Série - Typové označení External
Obal Tube Paket / krabice 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Voltage - Buffered Provozní teplota -40°C ~ 85°C