MAX5154AEEE
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX5154AEEE Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MAX5154AEEE
Výrobce / značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC DAC DUAL V-OUT 12BIT 16-QSOP
Datasheety: 1.MAX5154AEEE.pdf2.MAX5154AEEE.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MAX5154AEEE
Part Number MAX5154AEEE Výrobce Maxim Integrated
Dostupné množství 4440 pcs Datový list 1.MAX5154AEEE.pdf2.MAX5154AEEE.pdf
Napětí - Supply, digitální 5V Napětí - Supply, analogový 5V
Dodavatel zařízení Package 16-QSOP Doba ustálení 15µs (Typ)
Série - Typové označení External
Obal Tube Paket / krabice 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Voltage - Buffered Provozní teplota -40°C ~ 85°C