MAX4311EEE+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4311EEE+ Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MAX4311EEE+
Výrobce / značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC AMP VIDEO MUX 16-QSOP
Datasheety: 1.MAX4311EEE+.pdf2.MAX4311EEE+.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MAX4311EEE+
Part Number MAX4311EEE+ Výrobce Maxim Integrated
Popis IC AMP VIDEO MUX 16-QSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20503 pcs Datový list 1.MAX4311EEE+.pdf2.MAX4311EEE+.pdf
Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 4 V ~ 10.5 V, ±2 V ~ 5.25 V Dodavatel zařízení Package 16-QSOP
rychlost přeběhu 430 V/µs Série -
Obal Tube Paket / krabice 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Rail-to-Rail Počet okruhů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Video Amp, 1 4:1 Multiplexer-Amplifier 16-QSOP Proud - Supply 6.9mA
Aktuální - Výstup / Channel 95mA Číslo základní části MAX4311
Aplikace 4:1 Multiplexer-Amplifier -3 dB šířka pásma 345MHz