MAX410BCSA
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MAX410BCSA
Výrobce / značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC OPAMP GP 28MHZ 8SOIC
Datasheety: 1.MAX410BCSA.pdf2.MAX410BCSA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MAX410BCSA
Part Number MAX410BCSA Výrobce Maxim Integrated
Popis IC OPAMP GP 28MHZ 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5411 pcs Datový list 1.MAX410BCSA.pdf2.MAX410BCSA.pdf
Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 4.8 V ~ 10.5 V, ±2.4 V ~ 5.25 V Napětí - Input Offset 120µV
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC rychlost přeběhu 4.5 V/µs
Série - Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu -
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Počet okruhů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Zisk Bandwidth Product 28MHz
Detailní popis General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Proud - Supply 2.5mA
Aktuální - Výstup / Channel 35mA Aktuální - Vstupní klidový 80nA
Číslo základní části MAX410 zesilovač Type General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MAX4105EUK-T
MAX4105EUK-T
Výrobci: Maxim Integrated
Popis: IC OPAMP VFB 410MHZ SOT23-5
Na skladě: 4389 pcs
Stažení: MAX4105EUK-T.pdf
RFQ
MAX410BCSA-T
MAX410BCSA-T
Výrobci: Maxim Integrated
Popis: IC OPAMP GP 28MHZ 8SOIC
Na skladě: 4777 pcs
Stažení: MAX410BCSA-T.pdf
RFQ
MAX410BCSA+T
MAX410BCSA+T
Popis: IC OPAMP GP 28MHZ 8SOIC