ICL7622BCPD
Maxim IntegratedMaxim Integrated
ICL7622BCPD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ICL7622BCPD
Výrobce / značka: Maxim Integrated
Popis produktu IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP
Datasheety: ICL7622BCPD.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace ICL7622BCPD
Part Number ICL7622BCPD Výrobce Maxim Integrated
Popis IC OPAMP GP 480KHZ RRO 14DIP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4804 pcs Datový list ICL7622BCPD.pdf
Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 2 V ~ 16 V, ±1 V ~ 8 V Napětí - Input Offset 5mV
Dodavatel zařízení Package 14-PDIP rychlost přeběhu 0.16 V/µs
Série - Obal Tube
Paket / krabice 14-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu Rail-to-Rail
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Počet okruhů 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Zisk Bandwidth Product 480kHz