MB7489-100
MaxBotix Inc.MaxBotix Inc.
MB7489-100 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MB7489-100
Výrobce / značka: MaxBotix Inc.
Popis produktu ULTRASONIC SENSOR 420HR-MAXSONAR
Datasheety: MB7489-100.pdf
Stav RoHs RoHS kompatibilní
Stav zásob 534 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 534 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace MB7489-100
Part Number MB7489-100 Výrobce MaxBotix Inc.
Popis ULTRASONIC SENSOR 420HR-MAXSONAR Stav volného vedení / RoHS RoHS kompatibilní
Dostupné množství 534 pcs Datový list MB7489-100.pdf
Napětí - Jmenovitá 10 V ~ 32 V Série 4-20HR-MaxSonar-WR
Stav RoHS RoHS Compliant Obal Bulk
Provozní teplota -40°C ~ 65°C (TA) Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Frekvence 42kHz Detailní popis Ultrasonic Sensor 42kHz