MS3474W20-41SW-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MS3474W20-41SW-LC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT
Datasheety: 1.MS3474W20-41SW-LC.pdf2.MS3474W20-41SW-LC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MS3474W20-41SW-LC
Part Number MS3474W20-41SW-LC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2711 pcs Datový list 1.MS3474W20-41SW-LC.pdf2.MS3474W20-41SW-LC.pdf
Wire Gauge nebo rozsah - AWG 20 Používání Unshielded
Zadejte atributy Environment Resistant Typ For Female Sockets
stohování Direction Crimp Ukončení štítu Circular
Shell Materiál, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Série Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Stav RoHS Bulk
Plug / páření Plug Průměr Olive Drab Ostatní jména DMS3474W20-41SW-LC
Provozní teplota -55°C ~ 175°C Počet poloh 41
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce MS3474W20-41SW-LC
Velký Průměr Dodávané 20-41 Vložte materiál -
Zahrnuje - Funkce -
Rozšířený popis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Popis CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT