MS27468T25F19BA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MS27468T25F19BA
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Datasheety: MS27468T25F19BA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MS27468T25F19BA
Part Number MS27468T25F19BA Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2240 pcs Datový list MS27468T25F19BA.pdf
Wire Gauge nebo rozsah - AWG 12 Používání Shielded
Zadejte atributy Environment Resistant Typ For Female Sockets
stohování Direction Crimp Ukončení štítu Circular
Shell Materiál, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Série Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stav RoHS Bulk
Plug / páření Plug Průměr Silver Ostatní jména DMS27468T25F19BA
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 19
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce MS27468T25F19BA
Velký Průměr Dodávané 25-19 Vložte materiál -
Zahrnuje 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring Funkce -
Rozšířený popis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Popis CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Aktuální - Max / Kontakt Bayonet Lock Spojovací materiál matice, pokovování -
Průměr matice spojky Electroless Nickel Tvar kontaktu Plastic
Materiál kontaktu A Typ konektoru Receptacle Housing
Materiál těla Bulkhead - Front Side Nut
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27468T25F19AB
MS27468T25F19AB
Výrobci: Souriau Connection Technology
Popis: 8LT 19C 19#12 PIN J/N
Na skladě: 1449 pcs
Stažení: MS27468T25F19AB.pdf
RFQ
MS27468T25F19A
MS27468T25F19A
Popis: 8LT 19C 19#12 PIN J/N
Na skladě: 1269 pcs
Stažení: MS27468T25F19A.pdf
RFQ
MS27468T25F19B
MS27468T25F19B
Výrobci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT