MS27468T23B55PA
Přehled produktu
Part Number: MS27468T23B55PA
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Datasheety: MS27468T23B55PA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MS27468T23B55PA
Part Number MS27468T23B55PA Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1103 pcs Datový list MS27468T23B55PA.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiál, Finish - Série Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DMS27468T23B55PA
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet poloh 55
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce MS27468T23B55PA
Velký Průměr Dodávané 23-55 Funkce -
Rozšířený popis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Popis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Aktuální - Max / Kontakt Bayonet Lock
Materiál kontaktu A Kontakt Finish Tloušťka Gold
Typ konektoru Receptacle, Male Pins Průměr kabelu 50µin (1.27µm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27468T23B55PA-LC
MS27468T23B55PA-LC
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Na skladě: 5212 pcs
Stažení: MS27468T23B55PA-LC.pdf
RFQ
MS27468T23B55PA-LC
MS27468T23B55PA-LC
Výrobci: Souriau Connection Technology
Na skladě: 1389 pcs
RFQ
MS27468T23B55PB
MS27468T23B55PB
Popis: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Stažení: MS27468T23B55PB.pdf
MS27468T23B55PA
MS27468T23B55PA
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Stažení: MS27468T23B55PA.pdf
MS27468T23B55PA
MS27468T23B55PA
Popis: 8LT 55C 55#20 PIN J/N
Stažení: MS27468T23B55PA.pdf
MS27468T23B55PB-LC
MS27468T23B55PB-LC
Stažení: MS27468T23B55PB-LC.pdf
Stažení: MS27468T23B55PB.pdf
MS27468T23B55P
MS27468T23B55P
Stažení: MS27468T23B55P.pdf
Stažení: MS27468T23B55P.pdf
MS27468T23B55P-LC
MS27468T23B55P-LC
Stažení: MS27468T23B55P-LC.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety