MS27468T17F26PA
MS27468T17F26PA
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Na skladě: 4529 pcs
Stažení: MS27468T17F26PA.pdf
RFQ
MS27468T17F26PA
MS27468T17F26PA
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Na skladě: 1493 pcs
Stažení: MS27468T17F26PA.pdf
RFQ
MS27468T17F26JB-LC
MS27468T17F26JB-LC
Popis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Stažení: MS27468T17F26JB-LC.pdf
MS27468T17F26PA
MS27468T17F26PA
Výrobci: Souriau Connection Technology
Stažení: MS27468T17F26PA.pdf
MS27468T17F26P-LC
MS27468T17F26P-LC
Výrobci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis: CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Stažení: MS27468T17F26P-LC.pdf
MS27468T17F26JA
MS27468T17F26JA
Popis: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SKT
Stažení: MS27468T17F26JA.pdf
MS27468T17F26PA-LC
MS27468T17F26PA-LC
Popis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Stažení: MS27468T17F26PA-LC.pdf
MS27468T17F26PAL
MS27468T17F26PAL
Stažení: MS27468T17F26PAL.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety