MS27467T19F32PC
Přehled produktu
Part Number: MS27467T19F32PC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Datasheety: MS27467T19F32PC.pdf
  • Zpráva
Specifikace MS27467T19F32PC
Part Number MS27467T19F32PC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1596 pcs Datový list MS27467T19F32PC.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiál, Finish - Série Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DMS27467T19F32PC
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet poloh 32
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce MS27467T19F32PC
Velký Průměr Dodávané 19-32 Funkce Shielded
Rozšířený popis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Popis CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Aktuální - Max / Kontakt Bayonet Lock
Materiál kontaktu C Kontakt Finish Tloušťka Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins Průměr kabelu 50µin (1.27µm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27467T19F32PD
MS27467T19F32PD
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Popis: CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Na skladě: 1302 pcs
Stažení: MS27467T19F32PD.pdf
RFQ
MS27467T19F32PA
MS27467T19F32PA
Popis: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS