MS27467T19F11SC
Přehled produktu
Part Number: MS27467T19F11SC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Datasheety: MS27467T19F11SC.pdf
  • Zpráva
Specifikace MS27467T19F11SC
Part Number MS27467T19F11SC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1679 pcs Datový list MS27467T19F11SC.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiál, Finish - Série Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DMS27467T19F11SC
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet poloh 11
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce MS27467T19F11SC
Velký Průměr Dodávané 19-11 Funkce Shielded
Rozšířený popis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Popis CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Jmenovitá hodnota proudu 13A Aktuální - Max / Kontakt Bayonet Lock