MS27467T15F18SC
Přehled produktu
Part Number: MS27467T15F18SC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
Datasheety: MS27467T15F18SC.pdf
  • Zpráva
Specifikace MS27467T15F18SC
Part Number MS27467T15F18SC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2502 pcs Datový list MS27467T15F18SC.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiál, Finish - Série Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DMS27467T15F18SC
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet poloh 18
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce MS27467T15F18SC
Velký Průměr Dodávané 15-18 Funkce Shielded
Rozšířený popis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Popis CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Aktuální - Max / Kontakt Bayonet Lock
Materiál kontaktu C Kontakt Finish Tloušťka Gold
Typ konektoru Plug, Female Sockets Průměr kabelu 50µin (1.27µm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27467T15F18SB
MS27467T15F18SB
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Popis: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Na skladě: 1673 pcs
Stažení: MS27467T15F18SB.pdf
RFQ
MS27467T15F18SC-LC
MS27467T15F18SC-LC
Výrobci: Souriau Connection Technology
Popis: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Na skladě: 2285 pcs
Stažení: MS27467T15F18SC-LC.pdf
RFQ
Stažení: MS27467T15F18SB.pdf
MS27467T15F18SC-LC
MS27467T15F18SC-LC
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE