MS27466T25F19AC
Přehled produktu
Part Number: MS27466T25F19AC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN
Datasheety: MS27466T25F19AC.pdf
  • Zpráva
Specifikace MS27466T25F19AC
Part Number MS27466T25F19AC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1802 pcs Datový list MS27466T25F19AC.pdf
Wire Gauge nebo rozsah - AWG 12 Používání Shielded
Zadejte atributy Environment Resistant Typ For Male Pins
stohování Direction Crimp Ukončení štítu Circular
Shell Materiál, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Série Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stav RoHS Bulk
Plug / páření Plug Průměr Silver Ostatní jména DMS27466T25F19AC
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 19
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce MS27466T25F19AC
Velký Průměr Dodávané 25-19 Vložte materiál -
Zahrnuje - Funkce -
Rozšířený popis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Popis CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN