MS27466T25B29SC
Přehled produktu
Part Number: MS27466T25B29SC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT
Datasheety: MS27466T25B29SC.pdf
  • Zpráva
Specifikace MS27466T25B29SC
Part Number MS27466T25B29SC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1817 pcs Datový list MS27466T25B29SC.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiál, Finish - Série Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DMS27466T25B29SC
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet poloh 29
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce MS27466T25B29SC
Velký Průměr Dodávané 25-29 Funkce -
Rozšířený popis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Popis CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT
Jmenovitá hodnota proudu 13A Aktuální - Max / Kontakt Bayonet Lock
Materiál kontaktu C Kontakt Finish Tloušťka Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets Průměr kabelu 50µin (1.27µm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27466T25B2P
MS27466T25B2P
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Popis: CONN RCPT MALE 100POS GOLD CRIMP
Na skladě: 1066 pcs
Stažení: MS27466T25B2P.pdf
RFQ
MS27466T25B2SLC
MS27466T25B2SLC
Popis: CONN RCPT HSG FMALE 100PS PNL MT
Na skladě: 1492 pcs
Stažení: MS27466T25B2SLC.pdf
RFQ
MS27466T25B29SC-LC
MS27466T25B29SC-LC
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Stažení: MS27466T25B29SC-LC.pdf
MS27466T25B29SD
MS27466T25B29SD
Popis: MS27466T25B29SD
Stažení: MS27466T25B29SD.pdf
MS27466T25B29SB
MS27466T25B29SB
Popis: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Stažení: MS27466T25B29SB.pdf