MS27466T17F26PC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MS27466T17F26PC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Datasheety: MS27466T17F26PC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MS27466T17F26PC
Part Number MS27466T17F26PC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2501 pcs Datový list MS27466T17F26PC.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiál, Finish - Série Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DMS27466T17F26PC
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet poloh 26
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce MS27466T17F26PC
Velký Průměr Dodávané 17-26 Funkce -
Rozšířený popis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Popis CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Aktuální - Max / Kontakt Bayonet Lock
Materiál kontaktu C Kontakt Finish Tloušťka Gold
Typ konektoru Receptacle, Male Pins Průměr kabelu 50µin (1.27µm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27466T17F26S
MS27466T17F26S
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Popis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP