GST220A20-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GST220A20-R7B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GST220A20-R7B
Výrobce / značka: MEAN WELL
Popis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 220W
Datasheety: GST220A20-R7B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace GST220A20-R7B
Part Number GST220A20-R7B Výrobce MEAN WELL
Popis AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 220W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1305 pcs Datový list GST220A20-R7B.pdf
Napětí - Výstup 20V Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC
Velikost / Rozměry 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm) Série GST220A (220W)
Region Použitý International Příkon (W) 220W
Polarizace - výstupní konektor Power DIN, 4 Pin
Ostatní jména 1866-2084
GST220A20-R7B-ND
Provozní teplota -30°C ~ 70°C
Bez spotřeby elektrické energie 150mW (Max) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Cord (Sold Separately) vstupní konektor IEC 320-C14
Formulář Desktop (Class I) Účinnost Level VI
Detailní popis 20V 220W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Proud - výstup (Max) 11A
Délka přívodního kabelu 39.4" (1.00m) schválení BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM