GSM220B48-R7B
MEAN WELLMEAN WELL
GSM220B48-R7B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GSM220B48-R7B
Výrobce / značka: MEAN WELL
Popis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 221W
Datasheety: GSM220B48-R7B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace GSM220B48-R7B
Part Number GSM220B48-R7B Výrobce MEAN WELL
Popis AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 221W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1239 pcs Datový list GSM220B48-R7B.pdf
Napětí - Výstup 48V Napětí - Vstup 80 ~ 264 VAC
Velikost / Rozměry 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.0mm x 85.0mm x 46.0mm) Série GSM220B (220W)
Region Použitý International Příkon (W) 221W
Polarizace - výstupní konektor Power DIN, 4 Pin
Ostatní jména 1866-1955
GSM220B48-R7B-ND
Provozní teplota -30°C ~ 70°C
Bez spotřeby elektrické energie 150mW (Max) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Cord (Sold Separately) vstupní konektor IEC 320-C8
Formulář Desktop (Class II) Účinnost Level VI
Detailní popis 48V 221W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Proud - výstup (Max) 4.6A
Délka přívodního kabelu 39.4" (1.00m) schválení CB, CE, cRUus, TUV