GP25B14E-R1B
MEAN WELLMEAN WELL
GP25B14E-R1B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GP25B14E-R1B
Výrobce / značka: MEAN WELL
Popis produktu ACDC DSKTP ADPTR 5V 15V -15V 29W
Datasheety: GP25B14E-R1B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace GP25B14E-R1B
Part Number GP25B14E-R1B Výrobce MEAN WELL
Popis ACDC DSKTP ADPTR 5V 15V -15V 29W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3364 pcs Datový list GP25B14E-R1B.pdf
Napětí - Výstup 5V, 15V, -15V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Velikost / Rozměry 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm) Série GP25B (25W)
Region Použitý International Příkon (W) 29W
Polarizace - výstupní konektor DIN, 5 Pin
Ostatní jména 1866-1830
GP25B14E-R1B-ND
Provozní teplota -20°C ~ 70°C
Bez spotřeby elektrické energie 300mW (Max) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Cord (Sold Separately) vstupní konektor IEC 320-C8
Formulář Desktop (Class II) Účinnost Level VI
Detailní popis 5V, 15V, -15V 29W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Proud - výstup (Max) 2.5A, 800mA, 300mA
Délka přívodního kabelu 60.2" (1.53m) schválení CBE, CE, cULus, GS