MCS04020C1801FE000
Vishay Beyschlag
MCS04020C1801FE000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MCS04020C1801FE000
Výrobce / značka: Vishay Beyschlag
Popis produktu RES SMD 1.8K OHM 1% 1/10W 0402
Datasheety: MCS04020C1801FE000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MCS04020C1801FE000
Part Number MCS04020C1801FE000 Výrobce Vishay Beyschlag
Popis RES SMD 1.8K OHM 1% 1/10W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2523547 pcs Datový list MCS04020C1801FE000.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.1W, 1/10W
Napětí - Rozdělení 0402 Tloušťka (Max) ±50ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série MCS 0402 - Professional
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména 2312 275 11802
Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MCS04020C1801FE000
Výška - Sedící (Max) 0.015" (0.37mm) Funkce -
FIFO je 2 Rozšířený popis 1.8k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
ESR (Equivalent Resistance Series) ±1% Popis RES SMD 1.8K OHM 1% 1/10W 0402