MBRS1100TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
MBRS1100TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MBRS1100TR
Výrobce / značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Datasheety: MBRS1100TR.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MBRS1100TR
Part Number MBRS1100TR Výrobce Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5610 pcs Datový list MBRS1100TR.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) Schottky Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1A
Napětí - Rozdělení SMB Série -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Reverse Time Recovery (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor při IF, F - Polarizace DO-214AA, SMB
Ostatní jména VS-MBRS1100TR
VS-MBRS1100TR-ND
VSMBRS1100TR
VSMBRS1100TR-ND
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce MBRS1100TR
Rozšířený popis Diode Schottky 100V 1A Surface Mount SMB Konfigurace dioda 500µA @ 100V
Popis DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB Proud - zpìtný únikový @ Vr 780mV @ 1A
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 100V Kapacitní @ Vr, F -55°C ~ 175°C