VSP10T21PFB
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VSP10T21PFB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VIDEO SGNL PROC/DIGTZR 48TQFP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace VSP10T21PFB
Part Number VSP10T21PFB Výrobce N/A
Popis IC VIDEO SGNL PROC/DIGTZR 48TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4461 pcs Datový list
Napětí - Supply, digitální 2.7 V ~ 3.3 V Napětí - Supply, analogový 2.7 V ~ 3.3 V
Dodavatel zařízení Package 48-TQFP (7x7) Série -
Příkon (W) 95mW Obal Tray
Paket / krabice 48-TQFP Ostatní jména 296-12701
Počet kanálů 1 Počet bitů 10
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis 1 Channel AFE 10 Bit 95mW 48-TQFP (7x7) Číslo základní části VSP10T21
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
VSP12010GPIB
VSP12010GPIB
Výrobci: B&K Precision
Popis: POWER SPLY SWITCH 120V 10A GPIB
Na skladě: 4676 pcs
Stažení: VSP12010GPIB.pdf
RFQ
VSP1000DSFT
VSP1000DSFT
Výrobci: N/A
Popis: IC OPAMP BUFFER 210MHZ 6SON