UC3902DTR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UC3902DTR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC LOAD SHARE CONTROLLER 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace UC3902DTR
Part Number UC3902DTR Výrobce N/A
Popis IC LOAD SHARE CONTROLLER 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 35728 pcs Datový list
Napětí - Supply 2.7 V ~ 20 V Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
Série - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatní jména 296-41794-1
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Proud - Supply 4mA Aplikace Load Share Controller