TPS7A6301EVM
Přehled produktu
Part Number: TPS7A6301EVM
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu EVAL MODULE FOR TPS7A6301
Datasheety:
Stav RoHs Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS7A6301EVM
Part Number TPS7A6301EVM Výrobce N/A
Popis EVAL MODULE FOR TPS7A6301 Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 1970 pcs Datový list
Napětí - Výstup 2.5 V ~ 7 V Napětí - Vstup 4 V ~ 40 V
Využívány IC / Part TPS7A6301 dodávané Obsah Board(s)
Série - regulátor Type Positive Adjustable
Ostatní jména 296-50169
TPS7A6301EVM-ND
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Výstup 300mA (Max) Kanály na IC 1 - Single