TPS799185YZUT
Přehled produktu
Part Number: TPS799185YZUT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.85V 200MA 5DSBGA
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS799185YZUT
Part Number TPS799185YZUT Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.85V 200MA 5DSBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 114978 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.18V @ 200mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.85V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 6.5V
Dodavatel zařízení Package 5-DSBGA (1x1.37) Série -
Paket / krabice 5-UFBGA, DSBGA PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-34853-2 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 200mA 5-DSBGA (1x1.37)
Aktuální - Quiescent (Iq) 60µA Current - Výstup 200mA