TPS793475DBVRQ1
Přehled produktu
Part Number: TPS793475DBVRQ1
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 4.75V 200MA SOT23-6
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace TPS793475DBVRQ1
Part Number TPS793475DBVRQ1 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 4.75V 200MA SOT23-6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4728 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.13V @ 200mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 4.75V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-6 Série Automotive, AEC-Q100
Paket / krabice SOT-23-6 PSRR 70dB ~ 43dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.75V 200mA SOT-23-6
Aktuální - Quiescent (Iq) 220µA Current - Výstup 200mA