TPS793285DBVRG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TPS793285DBVRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS793285DBVRG4
Part Number TPS793285DBVRG4 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 203325 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.2V @ 200mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.85V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB ~ 43dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 150°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA SOT-23-5 Aktuální - Quiescent (Iq) 220µA
Current - Výstup 200mA Ovládací prvky Enable
Číslo základní části TPS793285
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TPS793285DBVTG4
TPS793285DBVTG4
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5
Na skladě: 160981 pcs
Stažení:
RFQ
TPS793285YEQR
TPS793285YEQR
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LIN 2.85V 200MA 5DSBGA
Na skladě: 5094 pcs
Stažení:
RFQ
TPS793285DBVR
TPS793285DBVR