TPS780300250DRVT
Přehled produktu
Part Number: TPS780300250DRVT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3V/2.5V 150MA 6SON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS780300250DRVT
Part Number TPS780300250DRVT Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3V/2.5V 150MA 6SON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 109745 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.25V @ 250mA, 0.25V @ 250mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3V, 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 6-SON (2x2) Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-WDFN Exposed Pad PSRR 40dB ~ 15dB (10Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-41868-2
TPS780300250DRVT-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V, 2.5V 150mA 6-SON (2x2)
Proud - Supply (Max) 5µA Aktuální - Quiescent (Iq) 800nA
Current - Výstup 150mA Ovládací prvky Enable