TPS77501DRG4
Přehled produktu
Part Number: TPS77501DRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN POS ADJ 500MA 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS77501DRG4
Part Number TPS77501DRG4 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN POS ADJ 500MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77762 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) - Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.5V
Napětí - Výstup (Max) 5.5V Napětí - vstup (Max) 10V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (100Hz)
Typ výstupu Adjustable Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 5.5 V 500mA 8-SOIC Aktuální - Quiescent (Iq) 125µA
Current - Výstup 500mA Ovládací prvky Enable, Reset