TPS75005RGWT
Přehled produktu
Part Number: TPS75005RGWT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LDO 500MA DUAL 20VQFN
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS75005RGWT
Part Number TPS75005RGWT Výrobce N/A
Popis IC REG LDO 500MA DUAL 20VQFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23974 pcs Datový list
Napětí - Supply 3.75 V ~ 6.5 V Dodavatel zařízení Package 20-VQFN (5x5)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 20-VQFN Exposed Pad Ostatní jména 296-32560-2
TPS75005RGWT-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount