TPS727285DSET
Přehled produktu
Part Number: TPS727285DSET
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.85V 250MA 6WSON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
750 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS727285DSET
Part Number TPS727285DSET Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.85V 250MA 6WSON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 58607 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.2V @ 200mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.85V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 6-WSON (1.5x1.5) Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-WFDFN PSRR 85dB ~ 45dB (10Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 250mA 6-WSON (1.5x1.5) Proud - Supply (Max) 130µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 110µA Current - Výstup 250mA