TPS7250QDRG4
Přehled produktu
Part Number: TPS7250QDRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 5V 250MA 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS7250QDRG4
Part Number TPS7250QDRG4 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 5V 250MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 69382 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1.1V @ 250mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 10V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB ~ 50dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA 8-SOIC Proud - Supply (Max) 325µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 225µA Current - Výstup 250mA