TPS71913-28DRVT
Přehled produktu
Part Number: TPS71913-28DRVT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.3V/2.8V 200MA 6SON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS71913-28DRVT
Part Number TPS71913-28DRVT Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 1.3V/2.8V 200MA 6SON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 93035 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) -, 0.4V @ 200mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.3V, 2.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 6.5V
Dodavatel zařízení Package 6-SON (2x2) Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-WDFN Exposed Pad PSRR 63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 1.3V, 2.8V 200mA 6-SON (2x2) Proud - Supply (Max) 250µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 160µA Current - Výstup 200mA