TPS71825-12DRVT
Přehled produktu
Part Number: TPS71825-12DRVT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.5V/1.2V 200MA 6SON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS71825-12DRVT
Part Number TPS71825-12DRVT Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 2.5V/1.2V 200MA 6SON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 63821 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) - Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V, 1.2V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 6.5V
Dodavatel zařízení Package 6-SON (2x2) Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-WDFN Exposed Pad PSRR 63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-24393-2
TPS7182512DRVT
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.5V, 1.2V 200mA 6-SON (2x2)
Proud - Supply (Max) 250µA Aktuální - Quiescent (Iq) 160µA
Current - Výstup 200mA Ovládací prvky Enable