TPS715A33DRVR
Přehled produktu
Part Number: TPS715A33DRVR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6SON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS715A33DRVR
Part Number TPS715A33DRVR Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6SON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 122665 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1.12V @ 80mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 24V
Dodavatel zařízení Package 6-SON (2x2) Série -
Ochranné funkce Over Current, Reverse Polarity Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-22584-2
TPS715A33DRVRG4
TPS715A33DRVRG4-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 80mA 6-SON (2x2)
Proud - Supply (Max) 5.8µA Aktuální - Quiescent (Iq) 4.2µA
Current - Výstup 80mA Ovládací prvky -