TPS62401EVM-167
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TPS62401EVM-167
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu EVAL MODULE FOR TPS62401-167
Datasheety:
Stav RoHs Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS62401EVM-167
Part Number TPS62401EVM-167 Výrobce N/A
Popis EVAL MODULE FOR TPS62401-167 Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 1784 pcs Datový list
Napětí - Výstup 1.8V, 1.1V or 1.575V Napětí - Vstup 2.5 V ~ 6 V
Využívány IC / Part TPS62401 dodávané Obsah Board(s), Cable(s)
Série - regulátor topologie Buck
Výstupy a Type 2, Non-Isolated Ostatní jména 296-31424
TPS62401EVM-167-ND
TPS62401EVM167
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 42 Weeks
Hlavní účel DC/DC, Step Down Stav volného vedení / RoHS Not applicable / Not applicable
Frekvence - Přepínání 2.25MHz Detailní popis TPS62401 - DC/DC, Step Down 2, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Current - Výstup 600mA, 400mA Type Board Fully Populated